KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11299533
nr 1129 9533
Oidentifierad konstnär, signerad, Paris, 1960-tal, 26x69
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 september 2017
kl 19:04:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr